دانلود فیلم ، دانلود سریال

اخبار سینمای جهان

عنوان El Camino که به طور مستقیم ادامه داستان شخصیت Jesse Pinkman در سریال Breaking Bad میباشد، توانسته موفقیت بزرگی مانند نمرات و بازدید بالا کسب کند. طبق آمار ها در ۳ روز اول این فیلم ۶٫۵ میلیون بار دیده شده است که ۴۰% آن مطعلق به روز اول نمایش یعنی ۲٫۶۵ میلیون میباشد. نزدیک […]

جهت نمایش مطالب بر اساس تنظیمات دلخواه ، بخش های زیر را انتخاب کرده و دکمه مرتب سازی را کلیک کنید
تا سال انتشار از

دیزنی درحال کار بر روی ریبوت فیلم کاراگاه گجت میباشد

کاراگاه گجت با سری کارتون محبوبش که در دهه ۸۰ میلادی ساخته شد شناخته میشود و در سال های اخیر این عنوان به ریشه انیمیشنی خود بازگشته بود که چهار فصل از آن در Netflix پخش شد.

در ۲۰ سال اخیر دو فیلم سینمایی از کاراگاه گجت با نام The Inspector Gadget & 2 ساخته شد بود و حال کمپانی دیزنی درحال کار بر روی ریبوت فیلم میباشد . Mikey Day و Streetet Seidell توسط دیزنی برای نوشتن ریبوت این عنوان استخدام شده اند. دراین صورت کاراگاه گجت دومین پروژه این دو فرد با Disney خواهد بود.

کاراگاه گجت در سری کارتون ها و فیلم های خود نقش مجری قانون را دارد و به کمک وسیله های پیشرفته ای که در بدنش وجود دارد مجرمین را به راحتی دستگیر میکند. از آنطرف گجت دست و پا چلفتی و کند ذهن است که باعث میشه تبدیل به یک شخصیت کمدی بشه. همکار گجت Penny میباشد که از هوش بالایی بهره مند است و او همانند گجت به وسیله های پیشرفته مجهز میباشد و برای حل پرونده ها به گجت کمک میکند.

دانلود فیلم    |      دانلود سریال    |      Yahoo    |      IMDb    |      Bing    |      Google
کلیه حقوق برای سریال باران محفوظ است